scroll

Współpraca

Zapraszamy do współpracy producentów stolarki otworowej, salony sprzedaży okien, drzwi i bram, firmy budowlane, osoby zajmujące się obsługą inwestycji budowlanych, generalnych wykonawców, architektów.

Zostańmy Partnerami biznesowymi!

Każdy kontrahent jest dla nas ważnym partnerem, dlatego stawiamy na indywidualne podejście. Nie działamy schematycznie. Staramy się wsłuchiwać w Państwa potrzeby i realizować taki scenariusz współpracy, który najlepiej zrealizuje Wasze oczekiwania. Życie lubi pisać najbardziej zaskakujące scenariusze, zatem jesteśmy otwarci na różne propozycje i formy współdziałania.

Zdajemy sobie sprawę, że w biznesie istotny jest profesjonalizm, jakość i wiarygodność. Na tych fundamentach budujemy wzajemne zaufanie i partnerskie relacje. Wspólne interesy można realizować na różnych płaszczyznach. Jednak aby móc się porozumieć, niezbędny jest kontakt, rozmowa i chęci.

Zatem nie zwlekaj – Skontaktuj się z nami!

Co zyskujesz współpracując z QDS24?

Przede wszystkim każdy nasz Partner biznesowy ma dostęp do wysokiej jakości produktu, nowych technologii, ogromnego zasobu naszego doświadczenia i profesjonalnej obsługi.


A ponad to oferujemy bezpłatny dostęp do aplikacji dzięki której jest możliwa:

Obsługa on-line  Ofertę można przygotować już u klienta w domu na laptopie czy tablecie i wydrukować ją na miejscu lub przesłać na maila. Dostęp jest prosty z każdego miejsca, wystarczy tylko połączenie z Internetem. Niezależnie od ilości pracowników i biur handlowych zarządzanie ofertami i zamówieniami jest bardzo proste. 
Oszczędność czasu  Czas jest bezcennym dobrem, którego nie da się kupić, ale można go zaoszczędzić dzięki wygodnemu konfiguratorowi, który pomoże w szybki i łatwy sposób obsłużyć Klienta. Bezproblemowy dostęp pozwala szybko przygotować ofertę, złożyć zamówienie. Aplikacja umożliwia uzyskiwanie automatycznej informacji drogą elektroniczną na temat zamówień na każdym etapie ich realizacji bez konieczności wykonywania dodatkowych telefonów.
Redukcja kosztów  Dzięki elektronicznej komunikacji eliminujemy chaos, oszczędzamy czas i redukujemy niepotrzebną dokumentację papierową.
Dostęp do własnej
bazy Klientów i ofert
Wszystkie oferty umieszczone są w jednym miejscu dzięki czemu możecie Państwo odtworzyć w każdej chwili ofertę przygotowaną wcześniej dla Klienta, aby kontynuować z nim rozmowy.
Profesjonalny wizerunek  Dzięki niezwykle prostemu w obsłudze programowi możecie Państwo przygotować ofertę podczas rozmowy handlowej i wydrukować ją finalizując transakcję już na miejscu u Klienta wyprzedzając konkurencję.


UWAGA! Nasza strona używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza zgodę na ich użycie.